Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Прокуратура інформує

ВИКРАВ АВТОМОБІЛЬ ТА ВЧИНИВ СЕРІЮ КРАДІЖОК ІЗ ШАХРАЙСТВАМИ   За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Кам'янець-Подільської та Хмельницької окружних прокуратур суд визнав винним мешканця м. Кам'янець-Подільського у вчиненні ряду крадіжок, шахрайств, а також незаконному поводженні зі зброєю та незаконному заволодінні транспортним засобом (ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 190, ч. 1 ст. 263,  ч. 2  ст. 289 КК України). Встановлено, що у червні 2015 року мешканець м. Кам'янець-Подільського, знаходячись в  м. Хмельницькому проник в автомобіль марки "ВАЗ 2111", після чого незаконно ним заволодів.  Разом з тим, в ході проведення досудового розслідування встановлено, що підозрюваний також причетний до вчинення серії крадіжок чужого майна та шахрайств, як на території м. Кам'янець-Подільського так і на території                      обласного центру. Окрім того, в ході проведення слідчими обшуку в підозрюваного виявлено та вилучено обріз мисливської рушниці, боєприпаси та інше викрадене ним майно. Свою вину у вчиненні злочину зловмисник  визнав у повному обсязі. Хмельницький міськраойнний суд  призначив обвинуваченому покарання у вигляді 5 років 9 місяців позбавлення волі та задоволив позовні вимоги потерпілих. На даний час, вирок суду законної сили не набрав.

09:34 05.05.2023

Центр пробації

Начальник Кам’янець-Подільського районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області

11:41 21.04.2023