Хмельницька область, Чемеровецький район

«Лідер читання – 2018 »

10 серпня в приміщенні Гуківської  сільської  бібліотеки  відбувся другий  етап обласного  конкурсу «Лідер читання – 2018 ». Учасники розповідали про свою улюблену книжку та представляли на розгляд журі малюнки, розгадували кросворди, вікторини. Перше місце здобула Лисакович Софійка, учениця  6 класу Гуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. За участь у конкурсі кожен учасник отримав дипломи  та подарунки.  В ході конкурсу діти проявили креативність, фантазію, майстерно перевтілюючись в образи, підкріплюючи свою розповідь малюнками улюблених героїв.

09:08 13.08.2018

Реконструкція котельні в П’ятничанському НВК

Канікули – це пора відпочинку для учнів, відпусток – для учителів,  і разом з тим -  пора ремонтів та належної підготовки освітянських закладів до нового навчального року. З метою реалізації  заходів, передбачених проектом  реконструкції котельні під теплогенераторну П‘ятничанського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад" завершуються роботи по реконструкції котельні. Замінено котли для опалення, перекрито дах. Проводяться інші ремонтні роботи. До нового опалювального сезону  усі роботи буде завершено.

10:54 20.07.2018

Придбано новий шкільний автобус

19 липня в Гуківську громаду  прибув новий шкільний автобус. Техніку, вартістю майже 1800 тис.грн., придбано на умовах співфінансування за кошти обласного  бюджету  профінансовано  70% вартості автобуса , другу частину вартості (540 тисяч гривень) профінансовано з  місцевого бюджету. З нового навчального року він буде довозити дітей до Гуківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

10:11 20.07.2018

Театр пісні «Лісапетний батальйон» на фестивалі в Білорусії

7 липня  народний театр пісні «Лісапетний батальйон» прийняв участь у фестивалі «Александрыя збірае сяброу» на  святі «Купале- 2018» в Білорусії. В фестивалі прийняли участь півтори тисячі артистів із семи країн, які приїхали в агромістечко, щоб віддихнути душею і стати свідками купальських чудес.

14:48 09.07.2018

Ой, на Івана, ой, на Купала

07 липня 2018 року в селі Мар’янівка відбулося святкування Івана Купала, на яке з'їхалася вся  Гуківська ОТГ.

14:47 09.07.2018

Поїздка в аквапарк

Дитячий зразковий танцювальний ансамбль «Едельвейс» відвідав аквапарк в місті Хмельницький  . Діти отримали море позитивних емоцій, ця поїздка була подарунком від ТОВ «Аграрний край» та Андрія Петровича Яреми, транспорт надала Гуківська сільська рада.

21:43 29.06.2018