Хмельницька область, Чемеровецький район

Театр пісні «Лісапетний батальйон» на фестивалі в Білорусії

7 липня  народний театр пісні «Лісапетний батальйон» прийняв участь у фестивалі «Александрыя збірае сяброу» на  святі «Купале- 2018» в Білорусії. В фестивалі прийняли участь півтори тисячі артистів із семи країн, які приїхали в агромістечко, щоб віддихнути душею і стати свідками купальських чудес.

14:48 09.07.2018

Ой, на Івана, ой, на Купала

07 липня 2018 року в селі Мар’янівка відбулося святкування Івана Купала, на яке з'їхалася вся  Гуківська ОТГ.

14:47 09.07.2018

Поїздка в аквапарк

Дитячий зразковий танцювальний ансамбль «Едельвейс» відвідав аквапарк в місті Хмельницький  . Діти отримали море позитивних емоцій, ця поїздка була подарунком від ТОВ «Аграрний край» та Андрія Петровича Яреми, транспорт надала Гуківська сільська рада.

21:43 29.06.2018

День громади

24 червня разом із Днем молоді відсвяткували і День Гуківської громади . Шкільне подвір’я та стадіон були заповнені  гостями та учасниками дійства. Свято розпочалось  із спортивних змагань із п’яти видів спорту: із гирьового ,  волейболу, підтягування на перекладині, настільного тенісу та  набиванню м’яча. Одночасно з цим з дітьми  аніматори проводили розважальні заходи. Для них були встановленні атракціони на всі смаки та вподобання.

14:09 26.06.2018

ЗВАННЯ ПІДТВЕРДЖЕНО

19 червня  зразковий хореографічний колектив «Едельвейс», Гуківського СБК підтвердив своє звання «зразкового», пройшовши чергову атестацію, виступивши із своїм репертуаром у  Чемеровецькому центрі культури, дозвілля і мистецтва. На  розгляд  Хмельницької атестаційної комісії колектив представив свої найкращі номери. Їх запрошено на святковий концерт до Дня Незалежності у Хмельницький.

09:34 20.06.2018

Обслуговування жителів громади

В Гуківській ОТГ організовано віддалене робоче місце від Чемеровецького ЦНАПу, тепер жителі громади можуть отримувати якісні адміністративні послуги. Перелік послуг можна дізнатися в старост сіл або ж в виконавчому комітеті сільської ради.

10:49 18.06.2018

Вітання з днем медика

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

10:51 15.06.2018