Хмельницька область, Чемеровецький район

Відомості

Аліварська Галина Василівна

Самовисування

Громадянка України, народилася 23.11.1970 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Жабинецька сільська рада, Секретар Жабинецької сільської ради, місце проживання: с.Жабинці, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Рубановська Галина Євгенівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 26.07.1962 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ", Жабинецька ЗОШ І – ІІ ст, вчитель, місце проживання: с.Жабинці, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Пустій Тетяна Іванівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 20.03.1970 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ", Жабинецька ЗОШ І – ІІ ст, Директор школи, місце проживання: с.Жабинці, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Метельницька Марина Олександрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 09.08.1990 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ", Мар’янівський ДНЗ "Сонечко", Мар’янівська ЗОШ І ст, Завідувач ДНЗ ТА ЗОШ І ст, місце проживання: сМар’янівка, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Пустій Василь Володимирович

Радикальна партія Олега Ляшка

Громадянин України, народився 18.04.1962 р., освіта професійно-технічна, безпартійний, ПП "Авангард- Агролюкс", Бригадир тракторної бригади, місце проживання: с.Мар’янівкаЧемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Сухоставський Віктор Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянин України, народився 08.03.1967 р., освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ", ДЧП "Дінтер Україна Скала" ТОВ "Дінтер Україна", різноробочий, місце проживання: с. Долинівка, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Ратушняк Володимир Михайлович

Самовисування

Громадянин України, народився 06.12.1964 р., освіта вища, безпартійний, Гуківський відділок "ОболоньАгро", Директор, місце проживання: с. Гуків, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Дума Людмила Анатоліївна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 12.04.1968 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, Гуківська сільська рада, Секретар Гуківської сільської ради, місце проживання: с. Гуків, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Мазур Юрій Олексійович

Самовисування

Громадянин України, народився 05.06.1968 р., освіта вища, безпартійний, Гуківська ЗОШ І – ІІІ ст, завгосп, місце проживання: с. Гуків, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Телік Анатолій Йосипович

Самовисування

Громадянин України, народився 01.02.1961 р., освіта вища, безпартійний, безробітній, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Бурти, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Боднар Микола Володмирович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянин України, народився 08.11.1957 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ", ТОВ "П’ятничанське", директор, місце проживання: с. Мала Бережанка, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Монастирська Наталія Олександрівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ"

Громадянка України, народилася 19.04.1976 р., освіта вища, безпартійна, П’ятничанський ДНЗ "Сонечко", Завідувач ДНЗ, місце проживання: с.П’ятничаниЧемеровецького р-ну, Хмельницької обл.

Хомичик Віталій Віталійович

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Громадянин України, народився 03.05.1982 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, безробітній, Тимчасовим не працює, місце проживання: с. Мала Бережанка, Чемеровецького р-ну, Хмельницької обл..

Козак Наталія Вікторівна