Чи безпечні вакцини?

Перші щеплення винайшли китайці ще у X столітті. Але лише у 1796 році британський лікар Едвард Дженнер помітив, що відносно легка форма коров'ячої віспи захищає від тяжкої людської форми хвороби.

15:41 21.02.2021

Чому варто вакцинуватися?

Деяких людей непокоїть, що вакцини від Covid-19 були виготовлені надто швидко. Дійсно, зазвичай на розробку і випробування вакцин йдуть роки, однак глобальна зацікавленість у пошуку рішення прискорили цей процес.

19:51 19.02.2021

Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повязаної з поширенням гострої короновірусної хвороби COVID-19інформує: З 24 лютого 2021 року на всій території України, у тому числі на території Гуківської громади, встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки. Інформує НГП.

19:26 19.02.2021

Просимо звернути увагу  що згідно абзацу 10 підпункту 4 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України №104 від 17 лютого 2021 р. з 18 лютого 2021 року 10)  заборонена робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

14:38 19.02.2021

Обговорення проєкту Статуту Гуківської сільської територіальної громади та дата проведення громадських слухань

09:50 19.02.2021