Дата: від до Скинути

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє!!!

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення про харчові продукти і корми (Rapid Alert System for Food and Feed, RASFF) від 10 лютого 2023 року № 2023.7639-fup 4, стосовно виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis в курячих четвертинах, що експортувалися з Польщі (виробник: Cedrob S.A., Poland; відправник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», вул. Надпільна, 261/101, м. Черкаси).

12:27 20.03.2023

Не виконав рішення суду – отримав вирок

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення  у кримінальному провадженні за фактом умисного невиконання рішення суду, яке набрало законної сили (ч.1 ст. 382 КК України).

10:18 17.03.2023

Держпродспоживслужба повідомляє!

Відповідно до  листа  Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 11.1.3-21/ 5373  від 07 березня 2023 року, що стосується інформаційного повідомлення системи RASFF від 02 березня 2023 року № 2023.1260-fup 4, стосовно виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas), що експортувалися з Франції (виробник: Les jardins ostréicoles de tatihou, France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy) до України (одержувач: ТзОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», проспект Петра Григоренка, 43, м. Київ).

12:01 15.03.2023

Прокуратура інформує

За принципової позиції Кам’янець-Подільської окружної прокуратури скасовано вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 27.02.2020 року у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 286 КК України).

11:48 15.03.2023

За надання неправомірної вигоди (хабара) поліцейським засуджено жителя Чемеровецької територіальної громади

У жовтні 2022 року 57-річний житель Чемеровецької територіальної громади під час перебування в салоні поліцейського службового автомобіля надав працівнику поліції неправомірну вигоду (хабар) у розмірі 5000 гривень, за не притягнення до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами в стані алкогольного сп’яніння).

14:44 10.03.2023

Прокуратура інформує

За незаконні порубки на території Чемеровецької територіальної громади засуджено двох місцевих мешканців. Двох жителів с. Степанівка засуджено Чемеровецьким районним судом за вчинення незаконних порубок дерев, вчинених на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду, за ч. 3 ст. 246 КК України. Так, у грудні 2022 року за порубку дерев у межах Національного природного парку «Подільські Товтри», чоловіка засуджено до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік. У січні 2023 року за скоєння аналогічного злочину місцевого жителя засуджено до 3 років обмеження волі з іспитовим строком 1 рік. Крім призначених покарань, суд зобов’язав засуджених відшкодувати заподіяні вчиненими злочинами збитки. Нагадуємо, що за порубки дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, вчинені у заповідниках або на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду ч. 3 ст. 246 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від 25500 гривень до 34000 гривень або обмеження чи позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

14:42 10.03.2023

Інформація ДПІ

Роз’яснення щодо особливостей заповнення довідки-розрахунку

08:38 01.03.2023

Порядок визнання особи недієздатною

Відповідно ст.39 ЦКУ фізична особа може бути визнана судом недієздатною, якщо вона внаслідок хронічного, стійкого психічного розладу не здатна усвідомити значення своїх дій та (або) керувати ними. Саме тому потрібно звернутися до суду із заявою про визнання особи недієздатною.

12:28 27.02.2023