Ніхто крім нас

Дата: 15.05.2017 21:16

В рамках проекту «Ніхто крім нас» волонтери нашого загону прибирали пам’ятники загиблим односельчанам, могили невідомих солдатів  Другої Світової. Прихід весни 2017 року підводить нас до визначних дат в житті народу -  72-ї річниці визволення України в Другій Світовій війні. Пам’ять…Вона вічна і нетлінна. Вона дивиться на нас зі старих фронтових світлин бабусі та дідуся, зі старих речей, які зберігаються в родинах. Вона не дає згаснути ні єдиній сторінці з історії перемоги. Наш святий обов’язок – примножувати славні традиції батьків і дідів. Якщо не ми, то хто ж?

В рамках проекту «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» учні нашої школи брали участь в мітингу присвяченому 72-річниці великої Перемоги, а також привітали зі святом Перемоги ветерана О. Корінця.