субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад

Дата: 18.09.2017 20:12

Фото без описуГуківська сільська рада повідомляє, що в 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад, будуть реалізовуватись такі проекти: - "Капітальний ремонт (утеплення фасаду )Гуківської загальноосвітньої школи 1-3ступенів с.Гуків вул.Папаніна,66 Чемеровецького району,Хмельницької області" на суму 1307,805 тис.грн., з яких 1249,525 тис грн кошти субвенції та 58,28 тис.грн кошти місцевого бюджету. -"Будівництво водозабірної свердловини та водогінної мережі в с.Бурти Чемеровецького району ,Хмельницької області" загальною вартістю 671,771 тис. грн., з яких 460,826 тис.грн. кошти субвенції та 210,945 тис. грн. кошти місцевого бюджету.