субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад

Дата: 12.11.2017 18:01

Фото без описуВідповідно до пункту 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200 одним із напрямів спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад є розроблення проектної, містобудівної та планувальної документації. Тому з метою розробки проектних документацій які можуть фінансуватись в 2018 році буде проводитись фінансування розроблення проектних документацій на такі проекти: - «Капітальний ремонт блоку з шістьох приміщень громадської будівлі Гуківського будинку культури по вул. Центральна, 43 А в с.Гуків, Чемеровецького району, Хмельницької області» - 8,1 тис. грн. - «Створення Центру безпеки громадян Гуківської об’єднаної територіальної громади Чемеровецького району Хмельницької області шляхом реконструкції будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Подільська,31 в с.Гуків Чемеровецького району Хмельницької області» - 63,181 тис. грн. - «Будівництво спортивного майданчика для міні футболу зі штучним покриттям в Гуківській ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Папаніна, 66 в с.Гуків Чемеровецького району, Хмельницької області» - 13,851 тис. грн. - «Капітальний ремонт покриття даху з влаштуванням мощення будівлі Пуклякського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" по вул. Шкільна, 4 в с. Пукляки Чемеровецького району Хмельницької області» - 32,140 тис. грн. - «Капітальний ремонт (заміна покрівлі та утеплення фасаду) будівлі Мар'янівського НВК "Загальноосвітня школа І ступення - дошкільний навчальний заклад" по вул. Молодіжна, 11а в с. Мар'янівка Чемеровецького району Хмельницької області» - 13,5 тис. грн. - «Капітальний ремонт (утеплення горища) будівлі П'ятничанського навчально - виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" по вул. Гагаріна, 30 в с. П'ятничани Чемеровецького району Хмельницької області» -3,847 тис. грн. - «Реконструкція котельні в тепло - генераторну в П'ятничанському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" по вул. Гагаріна, 30 в с. П'ятничани Чемеровецького району Хмельницької області» - 14,877 тис. грн. - «Будівництво блочно-модульної котельні на твердому паливі для теплопостачання Гуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за адресою:вул. Папаніна,66, с.Гуків Чемеровецького району Хмельницької області» - 15,0 тис. грн.