Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Прокуратура інформує!

Дата: 01.07.2024 11:39

Фото без опису

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури   суд визнав винуватим 45-річного жителя Дунаєвеччини в ухиленні від призову на військову службу (ст. 336 КК України). Йому призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.

У ході судового розгляду прокурором доведено, що місцевий житель в період воєнного стану в Україні, будучи військовозобов’язаним, перебуваючи на військовому обліку, отримав повістку про відправку до військової частини для проходження військової служби за мобілізацією, однак без поважних причин не з’явився на вказану дату і час на збір.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.