День поліцейського офіцера громади!

Дата: 28.05.2024 08:39

28 травня поліцейський офіцер Гуківської сільської територіальної громади Микола Журавель відзначає своє професійне свято – День поліцейського офіцера громади!

Сьогодні у цей складний для всіх час, Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій наших мешканців, стоячи на варті законності та правопорядку. Ваша професія вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже саме від вміння невідкладно приймати правильні рішення залежить спокій мешканців повірених Вами населених пунктів.

Нехай професійне свято додасть Вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої громади, а Ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях мешканців громади.Фото без опису