Брифінг з начальником сектору взаємодії з громадами майором поліції Віктором Свідером

Дата: 09.05.2024 11:40

Фото без описуФото без описуСьогодні в залі засідань сільської ради відбувся брифінг за присутності голови громади, представників структурних підрозділів та виконавчих органів та жителями громади з начальником сектору взаємодії з громадами майором поліції Віктором Свідером.

В ході спілкування Віктор Пертович проаналізував стан криміногенної ситуації та дотримання публічного порядку на території громади, особливу увагу присутніх звернув на випадки шахрайства у різних формах та проінформував щодо протидії винекнення шахрайств на териорії Гуківської громади.

Сільський голова Петро Ільницький подякував начальнику сектору взаємодії з громадами за співпрацю, підтримку, оперативне реагування та вирішення питань підтримку публічної безпеки та охорони громадського порядку, а також профілактичну роботу, що в цілому забезпечує стабільне функціонування громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)