Прокуратура інформує

Дата: 20.03.2024 09:50

Фото без опису

За пропозицію та надання неправомірної вигоди працівнику поліції – судитимуть Камянчанина

За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано обвинувальний акт до суду у кримінальному провадженні за фактом пропозиції та надання службовій особі неправомірної вигоди, тобто вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України.

За даними слідства, у лютому поточного року 21-річний житель м.Камянець-Подільський, перебуваючи у стані алкогольного спяніння, порушив Правила дорожнього руху.  В подальшому, на місці події під час оформлення матеріалів правопорушення працівниками поліції, обвинувачений, з метою вирішення питання стосовно не притягнення його до адміністративної відповідальності та уникнення відповідальності за вчинене запропонував працівнику поліції грошові кошти.

Всупереч неодноразових попереджень працівників поліції про кримінальну відповідальність за такі дії, чоловік запропонував та надав неправомірну вигоду правоохоронцю.

Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до міськрайонного суду для розгляду.

Тому наголошуємо - перш ніж пропонувати «хабар», подумайте, чи вартує це того, щоб бути притягнутим не тільки до адміністративної, а й до кримінальної відповідальності!

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Інформує Камянець-Подільська окружна прокуратура