Кам’янець-Подільська окружна прокуратура інформує

Дата: 27.11.2023 09:13

Суд покарав мотоцикліста, який у нетверезому стані спричинив ДТП

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 26-річного чоловіка у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що заподіяло потерпілому тяжке тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 286-1 КК України).

Його засуджено до 4 років в’язниці з позбавленням права керувати транспортними засобами на 6 років.

Аварія сталася у вересні 2021 року в м. Кам’янець-Подільський.

Зіткнулися мотоцикл марки «Forte» та автомобіль «Volkswagen Amarok». Внаслідок вказаної дорожньо-транспортної пригоди пасажир двоколісного отримав тяжкі тілесні ушкодження.

Прокурори довели, що правила безпеки дорожнього руху порушив водій мотоцикла. Керуючи транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, перевищивши дозволену швидкість руху та рухаючись на червоний сигнал світлофора, чоловік допустив зіткнення з автомобілем.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура