Прокуратура інформує

Дата: 03.10.2023 09:27

«За психологічне насильство стосовно колишньої дружини –

200 годин громадських робіт»

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 54-річного жителя одного із сіл Чемеровецької територіальної громади у вчиненні домашнього насильства (ст. 126-1 КК України).

Встановлено факти систематичного вчинення обвинуваченим психологічного насильства стосовно своєї колишньої дружини, що проявилось в образах нецензурними словами, які принижують честь і гідність особи, приниженні, залякуванні, погрозах фізичною розправою тощо.

Протиправні дії обвинуваченого по відношенню до потерпілої спричинили  їй психологічні страждання, емоційно-негативні переживання, погіршення її психічного здоров’я та були психотравмувальними для неї.

Вироком Чемеровецького районного суду винному призначено покарання у виді 200 годин громадських робіт.

Вирок суду набрав законної сили.