Прокуратура інформує

Дата: 02.10.2023 15:15

Неповнолітній хотів збагатитись за рахунок жінки похилого віку, а отримав покарання за злочин.

За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у  поточному році суд визнав винним молодого чоловіка у вчиненні злочину, відповідальність за який передбачена ч.2 ст.15, ч.2 ст.190 КК України ( закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому за попередньою змовою групою осіб) та  обрав покарання у виді позбавлення волі .

Встановлено, що з метою скоєння  шахрайства, особи, під час телефонної розмови з потерпілою, повідомили неправдиві відомості щодо її близьких родичів, які нібито потрапили в дорожньо-транспортну пригоду та  вимагали для лікування грошові кошти в сумі 50 тис.грн., а неповнолітній  мав, потрапивши до житла  потерпілої, їх отримати. Однак, потерпіла  засумнівалась у правдивості слів, тому юнак пішов з помешкання ні з чим.

Вироком  суду неповнолітнього визнано винним та  призначено покарання – 1 рік позбавлення волі. Вирок вступив в законну силу.

Із-за жадібності та прагнення незаконно збагатись за рахунок інших осіб,  вчиняються корисливі злочини, за які необхідно нести відповідальність.