Прокуратура інформує

Дата: 28.09.2023 11:03

Суд відправив за ґрати  ухилянта від мобілізації

За публічного обвинувачення Новоушицького відділу Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 36-річного місцевого жителя в ухиленні від призову на військову службу (ст. 336 КК України).

Його засуджено до 3 років позбавлення волі.

У ході судового розгляду прокурором доведено, що чоловік в період воєнного стану, будучи військовозобов’язаним, обмежено придатним за станом здоров’я для проходження військової служби та не маючи правових підстав для відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, перебуваючи на військовому обліку як офіцер запасу, отримав повістку про відправку на навчальні збори та проходження військової служби, однак без поважних причин не з’явився на вказану дату і час до РТЦК та СП.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.