Прокуратура інформує

Дата: 09.05.2023 10:02

За крадіжки засуджено кам’янчанина За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до 5 років позбавлення волі, з встановленням іспитового строку, засуджено мешканця Кам’янець-Подільського району, який вчинив крадіжки в умовах воєнного стану. Як встановлено в ході досудового розслідування та доведено в суді, в лютому поточного року ніде не працюючий, раніше судимий мешканець Кам’янець-Подільського району, в пошуках легкої наживи проник на територію будинковолодіння своєї односельчанки, де з приміщення літньої кухні викрав мотокросу та речі господарсько-побутового призначення. Свою вину у вчиненні злочину зловмисник  визнав у повному обсязі та повернув викрадені речі. Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.