Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) про сімейний патронат: що потрібно знати?

Дата: 08.05.2023 11:02

Фото без опису

Кожній дитині необхідна сім’я. Особливо малюкам, які гостро потребують любові, турботи та догляду.

Щороку в Україні майже 1900 дітей віком до 4 років залишаються без батьківського піклування і потрапляють до будинків дитини. Без адекватного догляду та спілкування 70% цих дітей починають відставати в розвитку.

Порятунком може стати патронатний вихователь. Він тимчасово замінить дитині сім’ю, оточить любов’ю і турботою, дасть шанс на щасливе майбутнє: з біологічними батьками чи усиновителями. Покращити чиєсь життя реально навіть за короткий час. Бо турбота змінює.