РОЗВИТОК СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ГУКІВСЬКОЇ ОТГ

Дата: 15.11.2022 09:35

Фото без описуГуківська громада завдяки небайдужим підприємцям стає на крок ближчою до своєї мети, створення на базі приміщення колишнього садочку в с. П’ятничани – виробництва напівфабрикатів, про що на офіційній  фейсбук-сторінці  Гуківської громади наприкінці липня було розміщено публікацію. На даний момент вже виділено приміщення, частина учасників даного бізнесу  написали і приймають участь в грантах від уряду «ЄРобота: Власна справа»..Консультантами та бізнес-інкубатором «Лібор» здійснюється проектування даного центру та приймається участь в грантах для соціального бізнесу. Долучились до даної програми і дівчата з всім відомого гурту «Лісапетний батальйон».

Протягом  жовтня 2022 р. на базі Подільського державного університетуспільно з Українською соціальною академією за сприянням міжнародного фонду «Реновабіс» команда бізнес-інкубатора була учасникомнавчально-наукової програми акселераціїсоціального підприємництва у м. Кам’янці-Подільському. В результаті розроблений проект «Створення простору соцільно-харчового коворкінгу Гуківської ОТГ» який пройшов відбір у першому етапі на Всеукраїнський конкурс для отримання мікрогранту.Команда налаштована позитивно і надіємося на перемогу на наступному етапі в Києві і що вже з початку року зможемо розпочати підготовчі роботи до запуску проекту саме в нашій місцевості.