Інформує Кам’янець-Подільська окружна прокуратура

Дата: 20.07.2022 09:59

Мешканку Кам’янець-Подільського району за вбивство  односельчанина та вчинення підпалів засуджено до 12 років в’язниці

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами умисного вбивства та підпалів, вчинених 24-річною жителькою Кам’янець-Подільського району.

Встановлено, що в лютому минулого року мешканка одного з сіл Кам’янець-Подільського району здійснила підпал автомобіля свого односельчанина, з яким у неї склались неприязні відносини.

Окрім цього, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, в жовтні минулого року підсудна вступила в суперечку зі своїм знайомим, у якого в той час гостювала, в ході якої, з метою вбивства, нанесла численні удари ножем у різні частини тіла господаря, спричинивши йому тілесні ушкодження, від яких останній помер на місці події. В подальшому, намагаючись приховати сліди вчиненого, підсудна загорнула труп у килим та підпалила. Впевнившись, що пожежа в будинку розпочалась, зловмисниця зникла з місця події.

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд погодився з позицією прокурорів щодо доведеності вини обвинуваченої та вироком суду визнав її винуватою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.115, ч.2 ст.194 КК України, призначивши покарання у виді 12 років позбавлення волі.