Заборонено публічне виконання російськомовного продукту в будь-яких формах на території області

Дата: 23.06.2022 10:14

Фото без описуФото без описуРішенням Хмельницької обласної ради заборонено публічне виконання російськомовного продукту в будь-яких формах на території області до повного припинення окупації Росією території України. Відповідне рішення  облрада прийняла у середу, 15 червня. Депутати також рекомендували обласній адміністрації створити робочу групу, яка проведе роз’яснення щодо дії мораторію на російськомовний культурний продукт.

Про рішення запровадити мораторій на публічне виконання російськомовних пісень та інших культурних продуктів повідомила прес-служба Хмельницької облради. За даними прес-служби, за заборону публічно використовувати російськомовні твори на сесії у середу, 15 червня, проголосували 56 депутатів із 58 зареєстрованих.