Конкурс на краще новорічне оформлення фасадів житлових будинків, подвір’їв, бюджетних установ, закладів та підприємств різних форм власності у населених пунктах Гуківської сільської ради

Дата: 15.12.2021 08:09

Фото без описуПроводиться  конкурс на краще  новорічне  оформлення фасадів, житлових будинків, подвір’їв, бюджетних установ, закладів та підприємств  різних форм  власності  у населених пунктах Гуківської сільської ради з  дотриманням умов карантинних  обмежень.

Конкурс проводиться з 20.12.2021 року по 14.01.2022 року  в номінаціях:

•  «Краще новорічне оформлення житлового будинку та його подвір'я»;
  •  «Краще новорічне оформлення бюджетних установ та організацій»
  • «Краще новорічне оформлення  підприємств та закладів різних форм власності».
  •  Конкурс відбувається у два етапи:
  •  етап — відбірковий Оголошується прийом конкурсних заявок. Проводиться засідання Комісії, на якому розглядаються заявки на участь у конкурсі.
  •  етап - фінальний
  • Журі Конкурсу проводить виїзди до об'єктів, поданих на Конкурс, їх огляд та здійснює оцінку відповідно до цього Положення. Проводиться нагородження переможців.                                                                                                                                                     Для участі у Конкурсі учасники надсилають заявку на Viber +380672583481:  ПІБ (для фізичної особи), назва установи чи організації (для юридичних осіб), визначення номінації, в якій конкурсант бажає взяти участь; місце оформлення святковою ілюмінацією;поштова адреса, контактний телефон.                                                                           Переможці конкурсу, які були обрані у номінаціях нагороджуються грамотами,подарунками.