23 листопада 2021

Дата: 29.11.2021 16:06

Порядок денний

1. Про здійснення  соціальної роботи з сім'ями, які опинилися  в складних життєвих обставинах.

2.  Про закріплення території обслуговування загальноосвітніми навчальними закладами Гуківської сільської ради.

3. Про заходи  з відзначення  Міжнародного Дня  інваліда.

4. Про заходи  з підготовки  та відзначення  Дня вшанування  учасників  ліквідації аварії на  Чорнобильській АЕС.

5. Про затвердження плану  дій з реалізації  Конвенції про права  осіб з інвалідністю на період до 2025 року

6. Про затвердження  зведеного кошторисного  розрахунку  вартості об"єкта  будівництва "Будівництво  водопроводу  по вул. Папаніна с. Гуків Чемеровецького району  Хмельницької області" (додаткові роботи)

7.  Про затвердження висновку  визначення способу  участі батька хххххх  у вихованні малолітньої дитини ххххххх.

8.  Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету від 29.01.2021 року №4 " Про  затвердження особового скдаду  пункту збору  Гуківської сільської ради"

9.  Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету від 29.01.2021 року  №10  " Про утворення комісії  по обстеженню   матеріально-побутових  умов сімї при виконавчому комітеті Гуківської сільської ради"

10.  Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету  від 27.11.2021 року №3 " Про затвердження  Положення  про адміністративну комісію при виконавчому комітеті  Гуківської сільської ради  та складу  адміністративної комісії"

11.Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету  від 26.02.2021 року №4 " Про  затвердження складу комічії  по виявленні та обстеженні безхазяйних  об'єктів нерухомого майна"

12.  Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету  від 26.02.2021 року №2 " Про призначення відповідальних за ведення та зберігання архіву.

13. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету  від 30.04.2021 року №1  " Про  створення постійно діючої Комісії  з питань бджільництва, попередження та встановлення факту  отруєння  бджіл на території  Гуківської теритріальної громади"

14. Про внесення змін до  до рішення виконавчого комітету  від 28.05.2021 року № 11 " Про створення  Координаційної ради  з питань сімї, гендерної  рівності, демографічного розвитку, запобігання  та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі  та протидії      торгівлі  людьми  при Гуківській сільській раді.

15. Про  внесення змін до  рішення виконавчого комітету  від 26.07.2021 року №5  " Про створення комісії  з питань захисту  прав  дитини при  виконавчому комітеті  сільської ради"

16.  Про поновлення поновлення  складу комісії  по  навчанню населення  правил пожежної безпеки.

17.  Затвердити  план заходів із вшанування  подвигу  учасників  Революції Гідності  та  увічнення  памяті  Героїв Небесної  сотні  на 2021-2025 роки на території  Гуківської  сільської ради.

18.  Про надання дозволу на видалення  аварійних  зелених насаджень в селі П'ятничани  Гуківської сільської ради.

19.  Про присвоєння адреси  житловому будинку з надвірними  будівлями  громадянці  Петровій О.В.  в селі Мар'янівка.

20.  Про присвоєння адреси  нежитловій будівлі  в селі Пукляки.