Чемеровецький сектор УДМС інформує: як перевірити стан виготовлення біометричних документів?

Дата: 03.11.2021 18:06

Електронний сервіс «Перевірка стану оформлення документів»- один із 15 сервісів, які запроваджені Державною міграційною службою України для зручності громадян в отриманні адміністративних послуг, які входять до компетенції служби.

На сьогодні цей  сервіс є найпопулярнішим серед мешканців області, за допомогою якого можна перевірити готовність біометричних паспортних документів, які оформлювались у підрозділах Міграційної служби області, центрах надання адміністративних послуг або ж у Хмельницькому центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Отож дізнатися стан оформлення паспортних документів мешканці районуможуть:

• на офіційному сайті ДМС України за посиланням:https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html;

• за допомогою інтерактивного сервісу#ДМС_БОТ у популярних месенджерахViber та Telegram.

Саме ці електронні сервіси поінформують заявника про кожен новий етап оформлення документа до моменту його прибуття до підрозділута видачі.

Варто зазначити, що за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» можна дізнатися про стан оформлення таких документів:

• паспорта у формі ID-картки;

• паспорта для виїзду за кордон;

• посвідки на тимчасове проживання;

• посвідки на постійне проживання;

• продовження строку перебування на територіїУкраїни;

• наданнядозволу на імміграцію.

Усі зазначені сервіси Міграційної служби є безкоштовними та доступними

для користування у будь-який час.

Нагадуємо, що подати заяву на оформлення біометричних документів, а також отримати інші адміністративні послуги, які входять до компетенції служби можна у Чемеровецькому секторі УДМС області за адресою: вул.Центральна, 40, контактний телефон: (03859) 9-18-85. Графік роботи підрозділу в умовах «червоної зони» залишається без змін, а саме: з вівторка по п’ятницю з 9.00-18.00 та у суботу з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Враховуючи карантинні заходи, просимо громадян під час відвідування підрозділу служби дотримуватись рекомендацій МОЗ України:

?  користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;
 ? не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри).

У разі виникнення питань, які входять до компетенції служби мешканці району можуть звертатись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.