26 жовтеня 2021

Дата: 01.11.2021 10:27

Порядок денний

1.  Про виконання  сільського  бюджету  Гуківської сільської ради за 9 місяців 2021 року.

2.  Про проведення  щорічної  Мжнародної кампанії "16 днів  проти насильства".

3. Про відзначенння на території  сільської ради  Дня пам'яті жертв  голодоморів.

4.  Про погодження проєкту  рішення сільської ради " Про Програму фінансової  підтримки  комунального  некомерційного  підприємства " Чемеровецька  багатопрофільна  лікарня" Чемеровецької  селищної ради на 2021-2023 року"

5.  Про погодження  проєкту  рішення сільської ради " Про  затвердження  цільової  Програми захисту  населення  і територій  від  надзвичайних  ситуацій  техногенного  та природного  характеру, забезпечення  пожежної  та техногенної  безпеки на території Гуківської територіальної громади на 2022-2026 роки"

6.  Про призначення  уповноважених  за вчинення  нотаріальних  дій в старостинських округах Гуківської сільської ради.

7. Про затвердження графіку прийому громадян.

8.  Про призначення  відповідальних  за ведення  погосподарського обліку  в  старостинських  округах Гуківської сільської ради.

9.  Про затвердження  Посадових  інструкцій.

10. Про  затвердження  мережі  закладів  освіти Гуківської  сільсьької ради  на 2021/2022 навчальний рік.

11. Про  присвоєння адреси  житловому будинку  з надвірними будівлями громадянці Гучок Н.В. в селі Мар'янівка.

12.  Про зміну  адреси житловому  будинку з надвірними будівлями  громадянину  Бесарабі В.В. в селі Гуків.

13. Про зміну  адреси  житловому будинку з надвірними будівлями  громадянці Гордєєвій С.М. в селі Гуків.