Відповідальність за браконьєрство

Дата: 12.10.2021 11:58

За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури закінчено досудове розслідування та спрямовано до суду    обвинувальний акт  у кримінальному провадженні  за фактом  незаконного полювання, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 248 КК України.

Зокрема,  в березні поточного року  на території Національного природного парку «Подільські товтри»   працівниками поліції виявлено двох мешканців міста Хмельницького, які вирішили зайнятись полюванням на території     природно-заповідного фонду.

В ході огляду належного  порушникам  автомобіля виявлено нарізну мисливську зброю, патрони до неї та стріляні гільзи, оптичні приціли, тепловізор, а також частину туші  дикої тварини - косулі європейської.

В даний час справа перебуває в суді на розгляді.

За   вчинення вказаного  кримінального правопорушення особам загрожує покарання в виді позбавлення волі на строк  до 5 років.