Конкурс на заміщення вакантної посади реєстратора.

Дата: 01.10.2021 13:50

Фото без опису

Гуківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади реєстратора.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта
  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або на державній службі не менше 3 років; володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами;  вільне володіння державною мовою; успішне проходження  тестування на знання законодавства у сфері державної реєстрації.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії документи, передбачені постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» від 15 лютого 2002 року №169:

–    заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
–    заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
–    2 фотокартки розміром 4 х 6 см.;
–    документи про освіту;
–    декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному вебсайті НАЗК);
–    паспорт громадянина України;
–    довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
–    письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
–    військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
-    довідка про допуск до державної таємниці (у разі наявності);
–    копію трудової книжки.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою:
с. Гуків, вул. Центральна, 2 .