Дата: 16.09.2021 14:43

Фото без опису14 вересня у приміщенні Чемеровецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області відбулась чергова зустріч податківців з представниками Гуківської територіальної громади. Метою зустрічі стало обговорення напрямів взаємодії та співпраці податківців з органами місцевого самоврядування та платниками податків.

Основними питаннями, які обговорювалися на заході були питання щодо пошуку додаткових ресурсів наповнення місцевих бюджетів, а саме:

- інвентаризація майна та активів на території громади з наданням інформації до податкової служби для нарахування місцевих податків;

- забезпечення погашення заборгованості з податків та зборів;

- проведення нормативно-грошової оцінки землі населених пунктів громади;

- інвентаризація договорів про оренду землі;

-основні аспекти одноразового (спеціального)добровільного декларування доходів громадян

- декларування громадянами доходів, отриманих у 2020 році та інші.

Під час зустрічі начальник Чемеровецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Валентина Гнатовська висловила готовність співпрацювати у межах правового поля з органами місцевого самоврядування та зауважила, що будуть підтримувати постійний діалог як з платниками податків так і з органами місцевої влади.