оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу "Служба у справах дітей"

Дата: 02.09.2021 15:34

Гуківська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальника відділу « Служба у справах дітей».

Вимоги  до  посади:

• освіта  повна вища  відповідного професійного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним  рівнем магістра, спеціаліста;

• стаж роботи  на службі в органах місцевого  самоврядування  не менше 3 років;

-    володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними

програмними засобами.

До конкурсної  комісії необхідно подати:

Заяву, особову картку, копії документів про освіту,  копії  першої та другої  сторінок паспорта громадянина України, декларацію про майно, доходи, витрати  і зобов’язання фінансового  характеру за 2020 рік, дві фотокартки (4Х6 см).

Конкурсною  комісією проводиться іспит  на знання Конституції  України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про  службу в  органах місцевого самоврядування», «Про  запобігання корупції», а також законодавства  з урахуванням специфіки роботи відділу.

Термін подання документів – 30 календарних днів з дня опублікування  оголошення.

Адреса 31660, Хмельницька область Чемеровецький район  с. Гуків, вул.Центральна,2

Довідки за телефоном 9-41-96