Держпродспоживслужба району повідомляє!

Дата: 09.08.2021 16:09

Держпродспоживслужба району повідомляє!

Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів   № 11.1.5-26/ 16897 від 15 липня 2021 року щодо повідомлення через систему швидкого оповіщення (RASFF) від 27 травня 2021 року № 11.1.3-5/972      від         26 липня  2021 року № 2021.2966-fup 55 стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в харчовій добавці (Lygome), що експортувалась з Туреччини  ( постачальник : Cargill Tarim Ve Gida Sanayi Ticaret   AS, Atasehir/Istambul)  до України ( отримувач : MD Eurotrade Ltd., Schreiber and Rupp AG ( Spilka  Ukraine).

Така продукція є небезпечною для споживання людиною, тому  Чемеровецьке  управління  ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області просить  споживачів та операторів ринку, що займаються обігом харчових продуктів даного походження при її виявленні не споживати, не використовувати  у виробництві  та негайно повідомляти районне управління ДПСС: тел./факс.  9-28-62,  вул. Пушкіна, 19, смт. Чемерівці, Чемеровецький район, Хмельницька область, 31600, ЄДРПОУ 40358308 Email: chem@consumerhm.gov.ua.

Начальник  Чемеровецького  управління

ГУ ДПСС в Хмельницькій області                                       Сергій  МОСКАЛЮК

Василь Поплавський

тел.: 9-28-62Фото без опису