Держпродспоживслужба району повідомляє!

Дата: 28.07.2021 11:09

Держпродспоживслужба району повідомляє!

Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів   № 11.1.5-26/ 16897 від 15 липня 2021 року щодо повідомлення через систему швидкого оповіщення (RASFF) від 27 травня 2021 року № 2021.3525-fup3 стосовно виявлення погіршення органолептичних показників їжі при контакті з пластиковими чашками SINSAY, що експортувались з Китаю  (виробник: LILING KALRING  HOUSEHOLD CERAMICS CO., SUN JIA WAN LILING HUNAN) через Польщу ( відправник: LPP SA, Pruszcz Gdanski) до України,   № 11.1.5-/42    від         20    липня   2021 року № 2021.3681-fup  10 стосовно виявлення 2-хлоретанолу в камеді рожкового дерева (Е 410), яка використана в складі спецій, що експортувались з Польщі ( виробник 6 F.P.H.KRIST Kadzielawa, Gorbunkov Sp.z o.o., Dabrowa Tarnowska) до України ( отримувач : ТОВ « Смаки Полісся», вул.Героїв Майдану, 3, м.Новгород-Волинський, Житомирська обл., 11700) та    № 11.1.5-/46    від    20    липня   2021 року № 2021.3830   стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в добавці-стабілізаторі, що використовувалась у морозиві, яке експортувалось з Румунії ( відправник : SC Macromex SRL, CampiaTurzii) до України ( отримувач : ТОВ « Метро Кеш Енд Кері Україна», пр.Петра Григоренка, 43, м.Київ, 02140).

Така продукція є небезпечною для споживання людиною, тому Чемеровецьке управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області просить  споживачів та операторів ринку, що займаються обігом харчових продуктів даного походження при її виявленні не споживати, не використовувати  у виробництві  та негайно повідомляти районне управління ДПСС: тел./факс.  9-28-62,  вул. Пушкіна, 19, смт. Чемерівці, Чемеровецький район, Хмельницька область, 31600, ЄДРПОУ 40358308 Email: chem@consumerhm.gov.ua.

Начальник  Чемеровецького управління

ГУ ДПСС в Хмельницькій області                                       Сергій  МОСКАЛЮКФото без опису