ФОТОКОНКУРС ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дата: 19.07.2021 15:51

Фото без описуГуківська сільська рада оголошує фотоконкурс "Моя громада - частинка України!" приурочений 30-ій річниці Незалежності України. Конкурс проводиться з 20.07 по 16.08.2021 року у таких номінаціях:

1."Мальовничі краєвиди" - пейзажі, дива природи, історичні, культурні місця, які є візитівкою нашої громади;

2." Я і Україна " - фото жителів громади з національно - патріотичними елементами.

Учасник фотоконкурсу має бути автором роботи та жителем громади. Фотороботи повинні відповідати вказаним номінаціям та бути виконаними на території Гуківської сільської ради. Фотороботи необхідно розмістити на сторінці Гуківської ОТГ у фейсбуці до 16 серпня 2021 року. Вказати номінацію, назву роботи, пріщвище, ім'я по батькові автора, вік, місце проживання. Переможці конкурсу та учасники будуть нагороджені призами на святкуванні Дня Незалежності.