Гуківська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Подільський державний університет запрошує на навчання

Дата: 15.06.2021 08:14
Кількість переглядів: 1278

 

Подільський державний аграрно-технічний університет створений Постановою Кабінету міністрів України від 13 липня 2004 року за № 472 на базі Кам'янець-Подільського державного сільськогосподарського інституту заснованого у 1919 році. Підпорядкований Міністерству освіти і науки України. Розташований у мальовничому історичному центрі Поділля, місті Кам'янці-Подільському Хмельницької області, на скелястих берегах річки Смотрич, яка є притокою річки Дністер.

Місія, візія, цінності та принципи розвитку Подільського державного аграрно-технічного університету

Місія університету

Університет – багатогалузевий аграрний заклад вищої освіти, що провадить інноваційну освітню діяльність за рівнями вищої освіти, проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, сприяє поширенню наукових знань та провадить культурно-просвітницьку діяльність.

Місією університету є підготовка висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців нового покоління шляхом надання освітніх послуг відмінної якості, дотримання високих стандартів у викладанні дисциплін, науковій і професійній діяльності фахівців для ключових сфер розвитку держави. Сприяння у подоланні сучасних викликів шляхом удосконалення і розвитку освітніх послуг, які відповідають технологічній конвергенції різних областей знань у сфері продовольчої, соціальної, економічної та державної безпеки, що представляють собою прогресивні розробки і формують конкурентні переваги та резерви сталого розвитку і стійкого економічного зростання.

Візія

Ми хочемо побудувати систему, яка сама є інтелектом, породжує інтелект і впливає на розвиток та гармонізацію суспільства.

Цінності

Взаємоповага. Ми поважаємо особистість і людську гідність кожного; ми чуємо і цінуємо думку кожного в контексті етичних норм.

Єдність колективу. Ми будуємо міцні ділові стосунки із колегами, партнерські відносини із студентами на основі взаємної підтримки та допомоги кожному проявити себе.

Креативність. Ми створюємо відкрите середовище для продукування нових нестандартних шляхів вирішення існуючих та майбутніх проблем і поставлених завдань.

Ініціативність. Ми підтримуємо та заохочуємо будь-які ідеї та їх реалізацію, що сприятиме досягненню місії та стратегії ПДАТУ.

Якість. Ми надаємо послуги, що відповідають сучасним вимогам та стандартам, використовуючи свої професійні знання, компетентності, досвід та технології. Ми діємо з метою досягнення найвищого результату у своїй професійній діяльності.

Гармонія освіти, науки та бізнесу. Ми формуємо сучасний світогляд в органічній взаємодії освіти, науки та бізнесу.

Відкритість до позитивних змін. Ми активно і відкрито сприймаємо, використовуємо і продукуємо нові знання, вміння, навички.

Професіоналізм. Ми є компетентними та майстерними у своїй професії, здатні самовдосконалюватися та розвиватися для того, щоб вирішувати професійні задачі.

Відповідальність та порядність. Ми дотримуємося в нашому середовищі морально-етичних норм та кодексу академічної доброчесності; відповідаємо за взяті на себе зобов'язання. Ми приймаємо наслідки своїх дій та недотримання своїх зобов'язань.

Принципи

Адаптивність та саморегульованість – гнучкість, здатність швидко реагувати на зміни, мобілізувати власний потенціал з метою досягнення цілей.

Інноваційність – реагування на виклики часу через створення та використання новітніх технологій та продуктів.

Інтеграція – взаємодія та співпраця зі стейкхолдерами для задоволення взаємних інтересів та реалізації місії ПДАТУ.

Конкурентоздатність – спроможність задовольняти потреби стейкхолдерів краще за конкурентів (шляхом створення максимальних переваг).

Студентоцентризм – співпраця із здобувачами вищої освіти як рівноправними учасниками освітнього процесу.

Ефективність – оптимальний економічний і соціальний результат діяльності ПДАТУ.

Безперервність розвитку – постійне вдосконалення та оновлення  усіх складових системи ПДАТУ.

Реалізація здібностей, талантів, компетентностей – створення та забезпечення умов для самореалізації та розвитку здібностей та талантів кожного.

Збалансованість ресурсного потенціалу – гармонійне поєднання складових діяльності ПДАТУ.

Дотримання цінностей університету майбутнього – безумовне дотримання цінностей ПДАТУ.

Гармонійне природокористування – відповідальність перед природою та прийдешніми поколіннями, свідоме розуміння і ставлення до природи.

Детальніше за посиланням https://www.pdatu.edu.ua/podilskyi-derzhavnyi-universytet-zaproshuie-na-navchannia.html#

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь