16.04.2021 року відбулося засідання комісії ТЕБ і НС Гуківської сільської ради

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

вул. Центральна, 2, с. Гуків, Чемеровецький район, Хмельницька  область,

31660, тел. 0672583481 mail:radagukiv@gukivska-gromada.gov.ua  код ЄДРПОУ 04404214

П Р О Т О К О Л № 6

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Гуківської  сільської ради

“ 16 ” квітня 2021року                                                                                    с. Гуків

Головував                                                -  П. Ільницький

Присутні                                                  - 9 осіб

І. Про заходи з запобігання поширенню на території Гуківської ТГ гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Виконавчому комітету:
    1.  Забезпечити неухильне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 (зі змінами).

Термін: на період карантину.

1.  Заборонити приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності, у тому числі атракціонів і тематичних парків, а також організацію інших видів відпочинку та розваг.

Термін: на період карантину.

1.  Заборонити з 19.04.2021 року здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, в електричному, залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

^                              Термін:  на                                  період                          карантину.

1. Заборонити відвідування закладів дошкільної та учнів початкової школи

Термін: до 25.04.2021 року.

1.  КП «Господар» забезпечити проведення дезінфекції місць масового перебування людей.

.

1. Виконавчому комітету та старостам сприяти територіальним закладам охорони здоров'я у проведенні масової імунізації населення проти коронавірусної інфекції.

Голова Гуківської сільської ради

голова комісії з питань ТЕБ та НС                                     Петро ІЛЬНИЦЬКИЙ

Секретар комісії                                                                   Анатолій  ПАРНІЦЬКИЙ