06.04. 2021р. відбулося засідання ТЕБ і НС Гуківської сільської ради

вул. Центральна, 2, с. Гуків, Чемеровецький район, Хмельницька  область,

31660, тел. 0672583481 mail:radagukiv@ukr.net  код ЄДРПОУ 04404214

П Р О Т О К О Л № 5

Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Гуківської  сільської ради

“ 06 ” квітня 2021року                                                                                    с. Гуків

Головував                                                -  П. Ільницький

Присутні                                                  - 9 осіб

Про заходи з запобігання поширенню на території Гуківської сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2

Комісія вирішила:

І.       Виконкому Гуківської сільської ради з 07.04.2021 року заборонити на території Гуківської ТГ:

1.1. Приймання відвідувачів субєктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

1.2. Приймання відвідувачів в закладах культури.

1.3. Приймання         відвідувачів   суб’єктами      господарювання,        які                       провадять

діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

приймання        відвідувачів   суб’єктами      господарювання,                                       які   торгують

товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування,  лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання; робота вище зазначених магазинів дозволяється щоденно до 19год. в неділю до 12год. з 12год. санітарний день

торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності , діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики;

виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.

1.4. Відвідування закладів дошкільної та загальної середньої освіти незалежно від форми власності її здобувачами.

1.5. Проведення  комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

1.6. Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Термін: до 18.04.2021 року

2. Виконавчому комітету Гуківської сільської ради спільно з завідувачем Гуківської АЗПСМ провести роботу щодо створення бази громадян, зокрема з медичною освітою, для їх можливого залучення до роботи в медичні заклади з хворими на гостру респіраторну хворобу СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2.

Термін: до 07.04.2021 року

3. Виконавчому комітету Гуківської сільської ради провести інформаційну роботу з керівниками основних релігійних організацій на території Гуківської ТГ щодо переведення служб,  служінь у дистанційний режим.

Термін: до 07.04.2021 року.

4. Виконавчому комітету Гуківської сільської ради  спільно з дільничним інспектором поліції:

4.1. Посилити контроль за громадянами які знаходяться на самоізоляції, в т.ч. особи, які прибули із-за кордону.

4.2. Посилити поточний контроль на вулицях, у парках інших громадських місцях за дотриманням протиепідемічних заходів, проводити вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, перевірку дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на  об’єктах торгівлі, тощо.

Термін: протягом карантину.

5 Виконавчому комітету Гуківської сільської ради довести вимоги протоколу до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які знаходяться на відповідних територіях.

Термін: до 07.04.2021 року.

Голова Гуківської сільської ради

Голова комісії з питань ТЕБ та НС                               Петро ІЛЬНИЦЬКИЙ

Секретар комісії                                                             Анатолій ПАРНІЦЬКИЙ