Березень 2021

Дата: 30.03.2021 13:26

Порядок денний

1.Про погодження проєкту  рішення  сільської ради "Про  затвердження Статуту Гуківської Територіальної громади"

2. про погодження проєкту  рішення сільської ради " Про затвердження Програми "Поліцейський офіцер  громади" Гуківської сільської ради на 2021-2023 роки"

3. Про організацію роботи  соціальних робітників відділу  соціальної роботи  сільської ради.

4. Про роботу комунального  підприємства "Господар"

5.Про  організацію проведення на території Гуківської сільської ради щорічної акції "За чисте довкілля" та заходів з благоустрою.

6. Про  присвоєння адреси  свердловинам  розташованим на території  сільської ради.

7. Про заходи щодо запобігання  протидії пожежам в природних екосистемах, лісах, сільгоспугіддях у літній період.

8. Про надання дозволу  на видалення  аварійних та сухостійних насаджень в селі  Пукляки Гуківської сільської ради.

9.  Про зміну  адреси  житловому  будинку з надвірними будівлями  громадянина  Бойка А.П. в селі  Гуків.

10. Про присвоєння  адреси житловому будинку з  надвірними  будівлями громадянки Твердохліб Г. К. в селі Пукляки.

11. Про присвоєння  адреси  нежитловій будівлі магазину в  селі Пукляки.

12. Про погодження проєкту рішення  сільської ради " Про погодження прийняття у  спільну власність  сіл Гуківської сільської  ради  водонапірної башти, свердловини та водогвнної мережі с.Мала Бережанка"

13. Про погодження проєкту рішення сільської ради "Про затвердження Програми розвитку  інклюзивної освіти в закладах загальної середньої освіти Гуківської сільської ради на 2021-2024 роки"