Конкурс на заміщення вакантної посади, адміністратор територіальної громади.

Дата: 19.02.2021 10:08

Гуківська сільська рада оголошує конкурс

До участі   в конкурсі  допускаються  громадяни України, які мають освіту базову вищу,які вільно володіють  державною мовою. Стаж  роботи  в органах місцевого самоврядування не менше 3-х  років.

До конкурсної  комісії необхідно подати: заяву, особову  картку , копію документів про освіту,  копії  першої та другої сторінок паспорта  громадянина України, декларацію особи,  уповноваженої  на виконання  функцій  держави або  місцевого самоврядування за 2020 рік, дві фотокартки (4Х6 см).

Конкурсною комісією  проводиться   іспит  на  знання  Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування  в Україні», «Про  службу в органах  місцевого самоврядування», «Про  запобігання  корупції», а також  законодавства з урахуванням  специфіки  даної роботи.

Термін  подання  документів- 30 календарних   днів з  дня  опублікування  оголошення. Адреса 31660, с.Гуків  вул.. Центральна, 2