Обговорення проєкту Статуту Гуківської сільської територіальної громади та дата проведення громадських слухань

Дата: 19.02.2021 09:50

-19 березня 2021 року  о 09:00 в приміщенні Жабинецького Будинку культури за адресою с.Жабинці, вул. Центральна, 11.

- 19 березня 2021 року о 10:00 вприміщенні  Мар’янівського сільського клубу за адресою с.Мар’янівка, вул. Молодіжна,11-в.

- 19 березня 2021 року о 11:00 в приміщенні Гуківського Будинку культури за адресою с. Гуків, вул.Центральна, 43-а.

- 19 березня 2021 року о 12:00 в приміщенні Долинівського сільського клубу за адресою с. Долинівка, вул. Набережна, 43-а.

- 19 березня 2021 року о 12:30 в приміщенні  сільського клубу с.Бурти за адресою с. Бурти, вул. Мрачківського, 3-а.

- 19 березня 2021 року о 13:00 в приміщенні П’ятничанського Будинку культури за адресою с.П’ятничани, вул. Гагаріна, 29.

- 19 березня 2021 року о 14:00 в приміщенні Пукляківського Будинку культури за адресою с.Пукляки, вул. Героїв Майдану, 20.

- 19 березня 2021 року о 15:00 в приміщенні сільського клубу с. Мала Бережанка за адресою с.Мала  Бережанка, вул. Центральна, 32.

Повідомляємо,що з 19 лютого 2021року розпочато  процедури розгляду та врахування  пропозицій  громадськості  що до проекту Статуту. Пропозиції  подаються в Гуківську сільську раду (бланк для пропозицій знаходиться в адмінбудинках громади )

З паперовою  версією Статуту можливо ознайомитись в адміністративному приміщенні  Гуківської  сільської ради за адресою: с.Гуків вул. Центральна, буд.2, кабінет секретаря сільської ради та в адмінбудинках старостинських округів, з електронною  версією Статуту  можна ознайомитись на сайті сільської ради.

Увага проєкт статуту  знаходиться тут  Фото без опису