січень 2021

Дата: 02.02.2021 10:36

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. План роботи  виконавчого комітету  Гуківської сільської ради на І півріччя 2021 року.

2. Про створеннякомісії  по вирішенню земельних спорів на території Гуківської сільської ради.

3. Про  затвердження Положення про  опікунську раду  та її складу  при виконавчому комітеті  Гуківської сільської ради.

4 Про затвердження особового складу пункту збору Гуківської сільської ради

5. Про затвердження  плану основних  заходів  цивільного  захисту  територіальної підсистеми цивільного захисту Гуківської сільської ради на 2021 рік.

6.Про дотримання норм  санітарного  та ветиринарного  законодавства на території  населених пунктів громади

7. Про затвердження  схеми  санітарної очистки населених пунктів Гуківської  сільської ради  на 2021 рік.

8. Про комісію  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гуківської сільської ради.

9. Про затвердження Положення  про порядок видалення  дерев, кущів на території  Гуківської сільської ради  та складу комісії  з обстежень насаджень,що  підлягають видаленню.

10. Про утворення  комісії  по обстеженню  матеріально-побутових  умов сім'ї при  виконавчому комітеті  Гуківської  сільської ради.

11. Про присвоєння  адреси  нежитловим  будівлям  в селі Пукляки.

12.Про присвоєння адреси житловому  будинку  з надвірними  будівлями громадянки Коханко В.К. в селі П'ятничани