Оголошення щодо укладання договору про відшкодування вартості препаратів інсуліну на 2021 рік

Дата: 22.12.2020 12:09

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Гуківської сільської ради Чемеровецького району,  Гуківська сільська рада повідомляє про визначення суб'єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі виписаних рецептів.
Умови: аптечні заклади повинні бути розташовані на території смт. Чемерівці  та мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, бути готовими працювати в борг з відстроченням терміну платежу, щоденного контролю виконання договору, а також ціни на препарати інсуліну повинні бути в межах референтних.
Перелік документів, які необхідно подати:
– лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет;
– підписаний договір в 2 екземплярах;
– ліцензія; – виписка з ЄДР;
– перелік інсулінів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін . Перевага буде надаватися тим суб'єктам господарювання, які відповідатимуть вищеназваним вимогам та запропонують найнижчі ціни.
Документи подавати до 31.12.2020 року включно за адресою: с.Гуків, вулиця Центральна, 2 , Хмельницька  область, Гуківська сільська рада