A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гуківська громада
Хмельницька область, Чемеровецький район

Склад дільничих комісій Гуківської ОТГ

Дата: 09.10.2020 18:55
Кількість переглядів: 45

Склад дільничих комісій Гуківської ОТГ

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 681157

с.Гуків

Голова комісії – Ратушняк Наталія Олександрівна, 09639316131,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Заступник голови комісії – Мазур Юлія Леонідівна,– від Хмельницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Секретар комісії – Корчук Анастасія Григорівна, 0978721600, від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Члени комісії:

Бобінська Ольга Антонівна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Бойко Оксана Олександрівна, – від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Гучок Олена Валеріївна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Киренко Віталій В’ячеславович,– від кандидата у депутати Боднара Миколи Володимировича

Ласій Марія Андріївна,– від кандидата у депутати Скринчука Олега Леонідовича

Мальована Інна Ігорівна, , подання від Гуківської СТВК

Мамчура Ірина Михайлівна, – від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « За майбутнє»

Чорнюк Ольга Григорівна, від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Чорнюк Євген Григорович, – від кандидата в депутати Лиськової Марії Йосипівни

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 681158

С.Мар’янівка

Голова комісії – Пукас Олександр Анатолійович, 0983908242 , від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Заступник голови комісії – Бартків Надія Володимирівна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Секретар комісії – Ярова Таїсія Василівна, 0966614311,– від Хмельницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Члени комісії:

Атаманчук Анелія Миколаївна , від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « За майбутнє»

Гащук Ольга Сергійна, від Гуківської СТВК

Гучок Ольга Олександрівна, , від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Дольна Надія Петрівна ,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Камінська Олена Миколаївна, від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Камінський Валерій Володимирович, від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Метельницька Оксана Дмитрівна, від кандидата у депутати Пустія Василя Володимировича

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 681159

с.Долинівка

Голова комісії – Бесараба Оксана Євгенівна, 0969106557, – від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Заступник голови комісії – Гучок Віктор Володимирович, – від Хмельницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Секретар комісії – Срібняк Світлана Сергіївна, 0971384005, – від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Члени комісії:

Бойко Віктор Борисович ,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Кузик Лариса Іванівна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Левицька Інна Вадимівна, , від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Срібняк Валентина Сергіївна, від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Срібняк Галина Іванівна, від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « За майбутнє»

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 681160

с.Бурти

Голова комісії – Цибко Яна Сергіївна,0973525380 , – від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Заступник голови комісії – Фурманова Ніна Тадеушівна, – від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Секретар комісії – Баб’як Каріна Анатоліївна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Члени комісії:

Лисакович Віталій Петрович,– від кандидата у депутати Боднара Миколи Володимировича

Озарєва Олена Олександрівна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Струтинська Оксана Броніславівна, , від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « За майбутнє»

Шатковська Алла Броніславівна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Шатковська Тамара Василівна, , від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 681161

с.Жабинці

Голова комісії – Рубановська Галина Євгеніївна, 0677559844, , від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Заступник голови комісії – Вознюк Олександр Сергійович– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Секретар комісії – Травнікова Наталія Володимирівна, 0977161883–– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Члени комісі

Бабич Тетяна Іванівна, , від Хмельницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Грязна Лілія Вікторівна, від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Лосяцька Леся Іванівна– від кандидата у депутати Боднара Миколи Володимировича

Поян Ольга Віталіївна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Соколовська Майя Анатоліївна– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Соколовський Віталій Семенович, від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « За майбутнє»

Чоп’як Тетяна Василівна– від кандидата у депутати Гнип Галини Віталіївни

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 681179

с.Пукляки

Голова комісії – Біланюк Олена Михайлівна, 0685297209,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Заступник голови комісії – Рибак Галина Миколаївна, – від Хмельницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Секретар комісії – Ільницька Тетяна Миколаївна, 0982600609, від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « За майбутнє»

Члени комісії:

Золотуєва Олена Михайлівна, – від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Козмін Галина Василівна , за поданням Гуківської СТВК

Маначенко Лілія Василівна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Мошонко Лариса Анатоліївна, , від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Репетовська Євгена Василівна , від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Ставська Ілона Валентинівна, за поданням Гуківської СТВК

Шевцова Олена Вікторівна,–– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 681180

с.Мала Бережанка

Голова комісії – Гризлова Ганна Іванівна, 0685897056, – від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Заступник голови комісії – Шеремета Неля Михайлівна, , за поданням Гуківської СТВК

Секретар комісії – Хомичик Тетяна Борисівна, 0982342021,–– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Члени комісії:

Воліщук Микола Іванович , від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « За майбутнє»

Воліщук Олена іванівна, від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Ганущак Діна Дмитрівна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Федоришен Тетяна Дмитрівна, від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Шеремета Валентина Сергіївна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Дільнична виборча комісія виборчої дільниці № 681181

с.П’ятничани

Голова комісії – Вовк Тамара Миколаївна, 0975608551, – від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Заступник голови комісії – Загура Василь Дмитрович, від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Секретар комісії – Гучок Лариса Борисівна, 0960854867, – від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ

Члени комісії:

Баб’як Лариса Миколаївна– від Хмельницької територіальної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Гучок Василь Олександрович, від Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання « Батьківщина»

Кшевжінська Оксана Сергіївна, від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « За майбутнє»

Михайлова Катерина Василівна, за поданням Гуківської СТВК

Підлісна Надія Миколаївна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ « Слуга народу»

Сірант Валентина Миколаївна,– від Хмельницької обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ

Сірант Євгенія Іванівна, , за поданням Гуківської СТВК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь