Дата: 14.11.2019 09:05

Хмельницькі аудитори попередили порушень у сфері закупівель

на суму понад 243 млн грн протягом січня - жовтня 2019 року

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня-жовтня провели моніторинг 319 процедур закупівель товарів, робіт та послуг (без виходу на об’єкт контролю), загальною вартістю понад 1 млрд грн.

За результатами таких заходів державного фінансового контролю публічних закупівель аудитори попередили порушення на загальну суму понад 243 млн грн.

Зокрема, через виявлені порушення при здійсненні процедур публічних закупівель відмінено торги у 135 випадках на суму понад 215 млн грн та розірвано 31 вже укладених договорів на суму понад 28 млн грн.

Загалом за результатами моніторингу закупівель як превентивного заходу замовниками усунуто порушень у сфері закупівель за висновками, наданими аудиторами, на суму понад 800 млн грн.

Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області