Жительку села П’ятничани привітали із 105 - річним ювілеєм

Дата: 12.02.2019 13:56

Жителька с.П’ятничани Стахур Зінаїда Федорівна зустріла свій 105-літній ювілей. Зінаїда Федорівна є однією із найстарших довгожителів у Гуківській громаді. Народилась ювілярка в 1914 році в селі с.П’ятничани, в бідній селянській сім’ї. Закінчила лікнеп. Працювала в місцевому господарстві у рільничій бригаді, дояркою на фермі. Вдова, чоловік загинув у 1944 році на фронті . Вона пережила Революцію, Голод 1932-1933,1947 років, Другу світову війну Аби привітати жінку із славним ювілеєм завітали Гуківський сільський голова Ільницький П.Й. , в.о.старости села П’ятничани Гучок Л.С., представники ТОВ «П’ятничанське», керівники Чемеровецького району голова Чемеровецької РДА Батюк О.Б. та заступник районної ради Л.Лукянова. Побажали їй довгих літ життя, міцного здоров’я , миру, благополуччя та вручили квіти та подарунки. .