НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ДІТЕЙ ГРОМАДИ

Дата: 28.12.2018 14:22

,Однією з  дивовижних подорожей, яка не залишила байдужим жодного з її учасників, стала поїздка  дітей Гуківської громади, а саме учнів Гуківського ліцею  до файного міста Тернополя. Діти, 26 грудня, разом зі своїми наставниками на чолі з директором ліцею Чорнюк О.Г.  від’їжджали о 12-ій годині дня  з Гукова в очікуванні незабутніх вражень.

Першим сюрпризом для дітей стало відвідування дитячого лялькового театру та Різдвяної  вистави « Чарівні перетворення».  Цей заклад став об’єктом численних дитячих фотосесій.

Після відвідин театру , всі відправилися на центральну  площу до зеленої красуні і потрапили у справжнє Новорічне містечко. Дитячі атракціони, гастрономічний сектор, виставка – ярмарок іграшок та сувенірів, різдвяна фотозона та унікальні ілюмінації створили незабутнє завершення дивовижного дня. Радісні, щасливі, сповнені вражень та позитивних емоцій діти повернулися додому. Педагогічні колективи шкіл, батьківські комітети, учні  висловлюють щиру  подяку  керівництву ТОВ «Аграрний край»  Яремі А.П. та Коритку І.І. а також голові Гуківської ОТГ Ільницькомй П.Й.  за незабутню подорож.