Увага конкурс !!! Створюємо символіку громади разом !!!

Дата: 15.09.2018 13:13

Оголошено конкурс на створення офіційної символіки Гуківської ОТГ.

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 13.09.2018 по 21.08.2018;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих з 24.09.2018 по 28.09.2018;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 01.10.2018 по 10.10.2018;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 11.10.2018;

5 етап – затвердження Гуківською сільською радою офіційної символіки територіальної громади на сесії сільської ради.

Конкурс проводиться з метою визначення найкращих конкурсних робіт із створення офіційної символіки територіальної громади Гуківської сільської ради, а саме:

-        створення ескізу герба та прапора територіальної громади;
-        написання тексту та музики гімну територіальної громади.

Завданнями конкурсу є:

- залучення максимальної кількості учасників до розробки  офіційної символіки територіальної громади Гуківської сільської ради;

- пробудження у мешканців територіальної громади почуття патріотизму, поваги та любові до отчого краю, національної самосвідомості;

- розроблення та створення офіційної символіки територіальної громади Гуківської сільської ради  (герба, прапора, гімну).

Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до Виконавчого комітету Гуківської сільської ради на адресу: с. ГуківЧемеровецький  р–н, Хмельницька обл., 31660.

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку (radagukiv@ukr.net) з поміткою у назві теми листа «Герб та прапор Гуківської сільської ради» або «Текст і музика гімну Гуківської сільської ради».

Переможцями конкурсу є особи, чиї конкурсні роботи, набрали найбільшу кількість голосів за підсумками громадського голосування, та були затверджені Гуківською сільською радою як офіційна символіка територіальної громади. Переможець у конкурсі на кращий герб і прапор територіальної громади одержує грошову винагороду у сумі 6000 (шість тисяч) гривень. У разі, якщо переможцями на кращий ескіз герба і прапора є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл. Переможець у конкурсі на кращий текст і музику гімну територіальної громади одержує грошову винагороду у сумі 2000 (дві тисячі) гривень. У разі, якщо переможцями на кращий  текст і музику гімну є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл. Переможці конкурсу зобов’язуються передати за договором виключні майнові авторські та суміжні права на символіку організатору конкурсу –Виконавчому комітету Гуківської сільської ради.