П’ЯТНИЧАНАМ - 525

Дата: 25.08.2018 12:42

У мальовничому селі Пятничани  відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди 525-річчя утворення села. Розпочалося святкування  із спортивних змагань з футболу  та волейболу між селами Гуківської громади. Перемогу здобули команди села П’ятничан. У святкуванні села прийняли участь голова Чемеровецької районної ради Павлишена Світлана Андріївна, яка привітала усіх жителів села зі святом.  З вітальним словом до місцевої громади  під час урочистої програми також звернулися Гуківський сільський голова Ільницький П.Й., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Пустій Т.І.. Також жителів села привітали зі святом господарі села - в.о. старости Гучок Л.С. та директор ТзОВ «П’ятничанське» Боднар М.В., який є головним спонсором свята. Ми щиро дякуємо Миколі Володимировичу за підтримку і допомогу у проведенні свята. Учасникам бойових дій, які приймали участь АТО було вручено нагороди , цінні подарунки та подяки.  Концертна програма   відбувся за участю аматорів сцени закладів культури громади.

Для дітей були встановленні атракціони на всі смаки та вподобання.

Позитивних емоцій усім, хто святкував додала  святкова дискотека  «80-х та 90-х».