На телят, народжених в 2018 році, держава виплатить гроші

Дата: 10.08.2018 13:56

До сільської  ради надходять числені питання від жителів громади стосовно подробиць про отримання дотації на молодняк ВРХ, тому  інформуємо  які кроки потрібно зробити для отримання дотації:

Першим кроком від власників молодняку ВРХ - звернутися до ветеринарної служби до Кунінця Анатолія Степановича з паспортом громадянина України, ідентифікаційним кодом власника ВРХ та паспортом на корову. Це необхідно для оформлення паспорту на її теля, яке було народжене в 2018 році, та присвоєння йому ідентифікаційного номера.

Відповідно до пункт 9. порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб у поточному році.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з  урахуванням віку молодняка у розмірі:

за період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

за період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців —           1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати          2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Крок другий для отримання дотації за молодняк  вам потрібно після отримання паспорта на народженне теля звернутися в сільську раду до працівника сільської ради Парніцького Анатолія Богдановича і подати   копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року
до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис у журналі обліку фізичних осіб — власників тварин, форму якого встановлює Мінагрополітики.