Театр пісні «Лісапетний батальйон» на фестивалі в Білорусії

Дата: 09.07.2018 14:48

7 липня  народний театр пісні «Лісапетний батальйон» прийняв участь у фестивалі «Александрыя збірае сяброу» на  святі «Купале- 2018» в Білорусії. В фестивалі прийняли участь півтори тисячі артистів із семи країн, які приїхали в агромістечко, щоб віддихнути душею і стати свідками купальських чудес.

Гурт мав честь прийняти участь у концертній програмі « Малая Родина»  на відкритті  фестивалю. Учасників фестивалю  привітав Президент Білорусії Олександр Григорович Лукашенко.

8 липня на фестивалі проводився День України « Сорочинська ярмарка ». Україну представляли сотні майстрів, виступ кінного театру, народні аматорські колективи. А ввечері  відбувся концерт зірок української естради.

У гурту залишилось море позитиву  та  емоцій побувавши на фестивалі у Білорусії , який проводився в рідному селі Президента Білорусії О.Г.Лукашенко.