День громади

Дата: 26.06.2018 14:09

24 червня разом із Днем молоді відсвяткували і День Гуківської громади . Шкільне подвір’я та стадіон були заповнені  гостями та учасниками дійства. Свято розпочалось  із спортивних змагань із п’яти видів спорту: із гирьового ,  волейболу, підтягування на перекладині, настільного тенісу та  набиванню м’яча. Одночасно з цим з дітьми  аніматори проводили розважальні заходи. Для них були встановленні атракціони на всі смаки та вподобання.

Відповідно до програми заходів на сцені розпочалась офіційна частина заходу привітанням керівників громади, делегацій, запрошених , нагородженням номінантів та переможців спортивних змагань.

Гарного настрою та приємних вражень  додали  учасники художньої самодіяльності. Порадували усіх своїми  танцями зразковий танцювальний колектив «Едельвейс» села Гуків  та піснями гості свята Олександра Крилова із Ориніна, Руслан Вознюк із Летави, Юлія Яміна та Вікторія Рубановська  із Мар’янівки, Микола Дудко із Сокиренець , Яна Михайлова із П’ятничан. Порадував своїми піснями і наш молодий і талановитий автор пісень Володимир Сірант, художній керівник Гуківського СБК. Сьогодні він виступив на сцені також із своєю донечкою Настею.

Не залишили нікого байдужим  виступи  зіркового гостя , учасника  шоу «Україна має талант» Олександра Кварти та переможців  шоу «Україна має талант», наших земляків, відомого не тільки на Україні, але й поза її межами,   народного театру пісні «Лісапетний батальйон» та його керівника Наталії Фаліон.

Позитивних емоцій усім, хто святкував додав виступ  театру вогню «SCORPIUS» та святкова дискотека.

Сільська рада висловлює вдячність всім, хто долучився до організації проведення свята.Фото без опису