Гуківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу  освіти, культури, молоді та спорту.

Дата: 23.05.2018 09:30

ОГОЛОШЕННЯ

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають   вищу освіту відповідного  професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним  рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом  на керівній посаді не менше 3-х років, які вільно володіють українською мовою та мають  навики роботи з відповідними  програмними засобами на комп’ютері

До конкурсної  комісії необхідно подати: заяву, особову картку (форма П-2 ДС), копії документів про освіту, копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, декларацію про майно, доходи, витрати  і зобов’язання  державного характеру за 2017 рік, дві фотокартки(4х6 см)

Конкурсною комісією  проводиться іспит на знання Конституції України, законів України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції»  а також законодавства з урахуванням  специфіки  роботи відділу.

Термін подання документів-30 календарних днів з дня опублікування  оголошення.

Адреса 31660, Хмельницька область, Чемеровецький  район, с. Гуків,                вул. Центральна, 2